ФГВФО виставив на продаж три молокозаводи

acquisition240У системі «ProZorro.Продажі» 13 червня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юросіб, у забезпечення за якими, зокрема, передано три комбінати з виготовлення молочної продукції.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Так, активи АТ «ДЕЛЬТА БАНК» виставляються на перші торги. Стартова ціна реалізації ― 555,99 млн грн.

Одним лотом на аукціон виставлено права вимоги за п’ятьма кредитами двох пов’язаних між собою юридичних осіб. Одна з компаній-позичальників донедавна була одним із найбільших експортерів сухих молочних продуктів. Асортимент продукції ― казеїн, казеїнати, сухе молоко та суміші на його основі тощо. Інший позичальник ― компанія, що вела господарську діяльність у сфері вантажних транспортних перевезень, у тому числі за межі України. Наразі компанії-позичальники визнані банкрутами.

На початок лютого 2017 року загальна заборгованість за договорами (тіло та відсотки) склала 555,99 млн грн. При цьому у заставі банку ― одразу три діючі комбінати з виготовлення молочної продукції та обладнання четвертого комбінату.

Зокрема, у забезпечення за договорами передано: приміщення заводу (загальною площею 5981,7 м кв.), що складається з головного корпусу (5138,8 м кв.), складу (466,9 м кв.), їдальні (271,4 м кв.), насосної станції, гаражу та обладнання, що знаходиться за у м. Березівка Одеської області; комплекс нерухомого майна (3313,5 м кв.), у тому числі основний корпус, майно та обладнання заводу, що заходиться у м. Мала Виска Кіровоградської області; адміністративні та виробничі будівлі (головний корпус, бокси, компресорна, гараж, склади, котельня) за адресою м. Заліщики Тернопільської області.

Також у заставі банку преебуває рухоме майно: напівпричепи рефрижератори, напівпричепи контейнеровози, вантажні сідлові тягачі тощо. Загалом 13 одиниць.

Перший аукціон з продажу лоту відбудеться 13 червня у системі «ProZorro.Продажі». Організатор торгів ― Товарна біржа «Київський інсайдерський фонд». Кінцевий термін прийому заявок на участь у торгах ― 12 червня.

agravery.com

 

Останні новини: