Білорусь розглядає можливості експорту технологій молочного конярства

image

Можливість експорту технологій молочного конярства опрацьовує ТОВ “БелКумисПром” (Логойський район), розповів директор підприємства Олег Сивченко. – БЕЛТА

“Плануємо серйозно зайнятися продажем технологій молочного конярства за межі Білорусі. Зокрема, переговори ведуться з окремими регіонами Росії, Казахстаном, Литвою. Підприємство розраховує продавати франшизу для того, щоб там були побудовані аналогічні підприємства повного циклу за зразком нашого. Тобто ці підприємства будуть займатися всім: від заготівлі кормів до реалізації готової молочної продукції споживачеві “, – розповів Олег Сивченко.

Він уточнив, що білоруська сторона готова надати допомогу в організації та становленні виробництва, навчанні персоналу. На єдиній в Білорусі молочній конефермі зараз будується прогін, де б тварини могли рухатися і підтримувати свій м’язовий каркас, що позитивно позначиться на здоров’ї потомства. Навесні передбачається почати будівництво складів для зберігання готової продукції, кормів, є плани з переробки органіки.

До кінця 2017 планується вихід на максимальні потужності виробництва кобилячого молока — близько 2 т на добу. За словами Олега Сивченко, подальші перспективи розширення виробництва залежать від кон’юнктури ринку, динаміки зростання попиту. Головне, що кобиляче молоко вже відоме вітчизняному споживачеві. Зараз компанія-виробник розробляє технологію виготовлення кисломолочного продукту – кумису.

belta.by

 

Останні новини: