Китай ретельно перевіряє якість імпортованих молочних продуктів

china-babyГоловне управління з контролю якості, інспекції і карантину Китаю (AQSIQ) випустило звіт про імпортовані у січні продукти  харчування і косметичні засоби, у яких було виявлено порушення вимог до якості.

В цілому, було виявлено 50 партій неякісних молочних продуктів. З них було знищено 24 партії цільного молока виробництва Arla і органічного цільного молока виробництва компанії Arla Foods Deutschland GmbH, виробленого, в основному,  в Німеччині і Данії. В основному, зауваження стосувалися упаковки і невідповідності між товарами і сертифікатами.

Ключовим фактором, за яким молочні продукти визнавалися неякісними, був підвищений вміст E.coli

“Через великі відстані транспортування пошкодження якості імпортованих молочних продуктів неминуче, особливо це стосується факторів, пов’язаних  зі зберіганням, терміном придатності та свіжістю”.

Відповідно, надмірний вміст E. coli  – одна з основних причин, за якою імпортні  молочні продукти було оголошено неякісними, в тому числі:

Австралія: свіже молоко  і незбиране молоко компаній Norco, Norco Co-operative Limited і ProCal Dairies Pty Ltd.
Південна Корея: знежирене молоко Every Day Enjoy виробництва Vilac Co., Ltd
США: cир моцарелла вироблений Belgioioso Cheese Inc.

Крім того, надмірний вміст цвілі виявлено у продукції:

Австралія: полунично-ароматизований йогурт (торгова марка і виробник не оголошено)
Італія: сир La Sicilia, вироблений Colla Spa

Нестандартне використання харчових добавок виявлено у продукції таких компаній:

Південна Корея: молоко збагачене кальцієм Every Day Enjoy, знежирене  молоко Children’s Milk виробництва Vilac Co., Ltd.
Бельгія: підсолені збиті вершки компанії S.A. Corman

У той же час, були і такі проблеми, як перевищення рН і невідповідність між товаром і сертифікатом.

Згідно даних торгівлі, найбільш поширеним порушенням стандартів серед перевірених продуктів було  перевищення вмісту E.coli. Крім того – недостатня стерилізація і неналежні умови зберігання  при перевезенні на далекі відстані також відігравали певну роль.

При імпорті молока висуваються жорсткі вимоги щодо транспортування і зберігання. З 1 січня китайський уряд здійснює спеціальну програму, спрямовану на перевірку  якості імпортованих харчових продуктів. Якщо виявлені продукти мають проблеми з точки зору якості, маркування та/або упаковки, вони не можуть вийти на китайський ринок.

Імпортне молоко для продажу в Китаї  – це, в основному, ультрапастеризоване молоко, яке з точки зору свіжості  вважається гіршим за свіже молоко вітчизняного виробництва. Це відбувається головним чином тому, що імпортоване молоко протягом кількох місяців проходить цілий ряд процедур, таких як митне декларування, транспортування та різні інспекції. Це також пояснює, чому імпортне молоко  – це, в основному, молоко тривалого зберігання – на той час, коли ця продукція, нарешті, досягає полиць  магазинів, термін її зберігання вже близький до закінчення. Це впливає на продажі і може завдати шкоди репутації бренду на ринку, де безпечність продукту і його свіжість цінуються так високо.

За даними джерела в китайському уряді: “Молоко цінне через його амінокислоти і активні білки. Проте, їх вміст зменшуються з наближенням закінчення терміну придатності. Ультрапастеризоване молоко після 4-х місяців зберігання може змінити фізичні властивості і смак його також буде не таким добрим, як спочатку. Коли ж проходить 1 рік, його харчова цінність буде в значній мірі меншою”.

ІНФАГРО за матеріалами статті Dairy Products China News 1604, CCM

Останні новини: