Зменшувати виробництво молока чи чекати пожвавлення ринку?

image

Ефективність пропозиції Farm Europe покращити ситуацію на європейському та світовому молочних ринках, витративши 500 млн. євро, викликає сумнів у Роланда Соссни, редактора журналу International Dairy Magazine.

Нещодавно експертна група Farm Europe запропонувала спосіб покращення ситуації на молочному ринку ЄС за рахунок зменшення виробництва молока на 2.5 млн т, доплачуючи фермерам за “недовиробництво” по 19-20 євроцентів. На це бюджет Євросоюзу, як пропонується, повинен виділити 500 млн. т.

 

Роланд Соссна, експерт молочного ринку і редактор IDM, розмірковує на цю тему в останньому, березневому номері журналу. На його думку, такий підхід ефективний тільки на перший погляд. Саме Європа зараз заливає ринок надлишковим молоком. Це означає, що ринок не може абсорбувати його за прийнятними цінами.

 

Чи може зменшення обсягу молока на 2.5 млн. т реально вплинути на ситуацію? У деяких країнах Європи виробництво молока у порівнянні з минулим роком зросло на 10, 20, а подекуди і на 40 відсотків. Сукупний обсяг цього надлишкового молока набагато більший, ніж 2.5 млн. т. Є великі сумніви щодо того, що таке відносно невелике зменшення обсягу, яке пропонується, матиме великий вплив на ринок. Крім того є ще одна велика проблема: криза євро, а саме – в Греції. Є наплив біженців до Євросоюзу. А це означає, що за цих умов Єврокомісія навряд чи зможе виділити 500 млн. євро на вирішення вузькомолочних проблем.

 

Так що виглядає так, що європейські фермери, так само як і їх колеги по всьому світу, повинні будуть чекати, поки молочний ринок набере обертів. “Уряди вже не можуть впливати на ринки у значних масштабах”, – вважає Роланд Соссна.

ІНФАГРО за матеріалами IDM

Останні новини: