ДАРІУШ САПІНСЬКИЙ, президент правління Mlekovita: Ми не можемо дозволити собі сплату додаткових податків і зборів

“Міністр сільського господарства та розвитку села згадував, що нас об’єднує молоко, об’єднує наша кооперація. Молочна промисловість значною мірою є рушійною силою економіки. Проте є сигнали збільшення податкового тягаря та зменшення інвестицій,” – сказав Даріуш Сапінський, президент правління групи Mlekovita, під час зустрічі представників молочної галузі з міністром сільського господарства та розвитку села Польщі Чеславом Сєкерським.

– За перше півріччя минулого року наш кооператив мав рентабельність -0,45%. Що це означає? Ми не можемо дозволити собі сплату додаткових податків та додатковевнесення коштів у Фонд (Фонд захисту сільського господарства).

– У випадку компанії, яку я представляю, це 5 мільйонів злотих. Ми не можемо собі цього дозволити. Думаю, мої колеги теж. Положення щодо упаковки та відходів упаковки також несприятливі для економіки виробництва і погіршать нашу ситуацію. Варто подумати, можливо доцільно виключити напої з цієї системи, адже, як відомо, залишки молока залишаються в порожніх пляшках. Через цей новий податковий тягар, ціна яку платить споживач зросте – додав президент Даріуш Сапінський.

Щодо обов’язку кріпити кришки на пляшки, то він прокоментував: – Думаю, ми це зробимо, просто треба дати час. Промисловість зараз не готова до цього.

forummleczarskie.pl

Останні новини: