Спілка молочних підприємств України – на сирзаводі «Дубномолоко»

Спілка молочних підприємств України продовжує зустрічі з персоналом молочних підприємств. Цього тижня Арсен Дідур, виконавчий директор СМПУ, побував на заводі ПАТ «Дубномолоко».

Сучасний сирний завод ПАТ «Дубномолоко», на якому виробляють унікальні сири КОМО, – одне з найпотужніших підприємств України. Підприємство щороку виготовляє понад 15 млн кг твердих сирів і 4 млн кг плавлених сирів за унікальними оригінальними рецептами. Зараз завод переробляє 300 т молока на  добу.

З початком вторгнення росії на територію України частину чоловіків з персоналу заводу було мобілізовано до Збройних сил України і на їх місце прийшли жінки. Зараз 500 співробітників сирзаводу продовжують виробляти потрібну країні продукцію, яку для ЗСУ і гуманітарної допомоги населенню закуповує держава. Продукція також направляється для продажу у регіонах, в тому числі прифронтових, і на експорт.

За словами Голови правління ПАТ «Дубномолоко» Олега Власюка, незмінно висока за оцінкою споживачів якість продукції – то результат злагодженої роботи всього колективу. Працюючи на нашу спільну Перемогу, персонал сирзаводу продовжує тримати продовольчий фронт.

uadairy.com

Останні новини: