В Україні «молоковмісні» молочні продукти стануть «імітаційними»

В Україні пропонують розробити окремий закон про молоко, молочні продукти та “імітаційні”.

Про це повідомила заступник директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олена Альшанова, пише agronews.ua.

“Щоб молочні продукті, які виготовлені на основі рослинних жирів, називалися не “молоковмісні”, як зараз, а “імітаційні”. Адже вважається що термін “молоковмісні” – це введення споживача в оману. Ну, скажімо, це недостовірна інформація”, – зауважила вона.

Пропозицію висловили і підтримують низка асоціацій виробників молока. Також, за введення поняття “імітаційний” молочний продукт виступають деякі підприємства.

Зокрема, таку думку висловив Володимир Мартинчук, директор департаменту з питань зовнішньоекономічної діяльності та сертифікації «Лакталіс Україна», під час ХІІІ міжнародного молочного конгресу, який відбувся нещодавно. «Як представник компанії, що виробляє виключно молочну продукцію виступаю за те, щоб було чітке розмежування: молочні продукти та „імітаційні“. Так, я розумію, що продукція, яка містить немолочні жири має право на життя, але вона має бути якісна і безпечна», — вважає Володимир Мартинчук.

agronews.ua

Останні новини: