Закупка молока у населення буде продовжуватися – Мінагрополітики

Закупівля молока у господарств населення буде продовжуватися, оскільки ніяких заборон з цього питання немає і не передбачається, повідомив заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк на прес-конференції.

“Хочу офіційно від імені Міністерства аграрної політики та уряду України повідомити, що ніяких заборон на закупівлю молока у населення немає і не планується до впровадження. Молоко у населення як закуповувалося, так і буде закуповуватися”, – зазначив заступник міністра.

Мартинюк додав, що законодавчих змін з питання закупівель молока у населення проводити не планується. “Ніякі зобов’язання України перед Європейським Союзом в рамках імплементації Угоди про асоціацію або Угоди про зону вільної торгівлі не передбачають будь-яких змін у цій ситуації”, – підкреслив він.

Як повідомляв УНІАН, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про неприпустимість заборони для населення продавати молоко підприємствам, що виробляють молочну продукцію. “Був сигнал щодо заборони продажу молока від людей виробникам. Я хочу попередити, не дай Бог, хтось комусь щось заборонить. Люди нехай ростять худобу, продають спокійно молоко і нехай ніхто їм не заважає це робити”, – сказав прем’єр. “Я попереджаю: ніяких заборон не повинно бути. Треба допомогти людям в такий непростий момент. Ніяких заборон”.

УНІАН

Останні новини: