Україна: виробники свіжих молочних продуктів планують збільшення цін

fresh milk products

Починаючи з кінця серпня молокозаводи проводять з дистриб’юторами і торговими мережами переговори з питання збільшення цін на свою продукцію на початку вересня – ІНФАГРО

До такого кроку їх спонукає істотне подорожчання сировини і надія на збільшення купівельного попиту з початком навчального року.

В кінці серпня свіжі молочні продукти заводами продавалися за на тупними цінами: молоко 2,5% в дешевій упаковці (плівці) – 15-18 грн/л, кефір 2,5% – 17-19,5 грн/л, сметана 15% – 40-48 грн/кг, сир кисломолочний 9% – 75-90 грн/кг.

У вересні свіжі молокопродукти, швидше за все, подорожчають на 3-4%. Виробники цих продуктів сподіваються, що восени, незважаючи на зростання цін, продажі зростуть. Правда, впевненими в цьому бути не можна. Попит на цю продукцію і до чергового подорожчання був слабким. Це змусило багатьох зменшити продажі. Але в минулому місяці, судячи з виробничої статистики, падіння продажів багатьом операторам все-таки вдалося зупинити.

У липні випуск товарного молока навіть трохи зріс, до 35,2 тис. тонн, кисломолочних продуктів вироблено стільки ж, скільки й у попередньому місяці, 34,4 тис. тонн, а сирної продукції – на 2% менше, 5,3 тис. тонн. Оператори розраховують на незначне серпневе і суттєве вересневе збільшення випуску свіжих молочних продуктів.

ІНФАГРО

Останні новини: