ГЕОРГ ФОН НОЛЬКЕН, генеральний директор Continental Farmers Group: Проблеми європейських фермерів — не через Україну

Український клуб аграрного бізнесу розмістив у LinkedIn коментар Георга фон Нолькена, керівника Continental Farmers Group стосовно того, яку роль може відіграти український агробізнес у пожвавленні агробізнесу ЄС:

“Проблеми європейських фермерів не через Україну. Навпаки, українські сучасні великі ферми можуть допомогти європейським виробникам. Конкурентоспроможність України з дуже різноманітним фермерським середовищем без субсидій може бути використана для переосмислення сільського господарства ЄС», – наголосив генеральний директор Continental Farmers Group та член президії UCAB Георг фон Нолькен під час онлайн-чату «Ukraine Recovery Conference 2024» у Берліні: що чекає на український агропродовольчий сектор». 

Лідери ЄС офіційно розпочинають переговори про вступ України до ЄС у Люксембурзі 25 червня. Незабаром також розпочнуться переговори щодо перегляду торговельної угоди між Україною та ЄС від 2016 року, також відомої як Угода про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, враховуючи нещодавнє продовження надзвичайних заходів до червня 2025 року.

На цьому тлі важливо зазначити, що проблеми європейських фермерів не через Україну. Це дискусії навколо «Зеленої угоди» в Європі та її впливу на фермерство, це дискусія навколо зростання цін на енергію для фермерів.  

«Насправді, можливий вступ Києва до ЄС додасть тієї необхідної сили сільськогосподарському сектору блоку, який стає дедалі анемічнішим. Сучасні великі ферми України можуть допомогти європейським виробникам, наприклад, тому що вони є провідними постачальниками дешевого соєвого шроту для худоби, а також біопалива для екологічно чистих тракторів», – Георг фон Нолькен.

Ukrainian Agribusiness Club Association (UCAB), LinkedIn

Останні новини: