Danone прагне розширити застосування прецизійної ферментації за допомогою партнерів

Французький молочний гігант Danone продовжує інвестувати в інновації, об’єднуючись з іншими підприємствами в проекті прецизійної ферментації.

Компанія об’єднує зусилля з місцевим промисловим суперваговиком Michelin, найбільш відомим своїм виробництвом шин, місцевим інвестиційним банком Crédit Agricole та американським стартапом DMC Biotechnologies. Ініціатива Biotech Open Platform спрямована на сприяння розробці більш здорових продуктів.

Метою проекту, оголошеного 13 червня, є розширення використання прецизійної ферментації – біотехнологічного процесу, який дозволяє створювати біоматеріали та інгредієнти для промислових інновацій і боротися з декарбонізацією.

Близько 16 мільйонів євро (17,3 мільйона доларів) буде інвестовано в перший етап у Клермон-Феррані в Центрі стійких матеріалів Parc Cataroux, за підтримки Michelin. Відкрита платформа Biotech також підтримується кількома державними та приватними установами: Університетом Клермон-Овернь, компанією Greentech, регіоном Овернь-Рона-Альпи в рамках Європейського фонду регіонального розвитку (ЄФРР) і Клермонт-Овернь-Метрополь.

Прецизійна ферментація використовує такі мікроорганізми, як бактерії, дріжджі або грибки, для виробництва білків, ферментів та молекул. Danone вважає, що цей процес є потенційним рішенням багатьох проблем, з якими стикається харчова промисловість.

«Завдяки використанню мікроорганізмів, таких як бактерії, дріжджі або грибки, у контрольованому середовищі прецизійна ферментація підвищить точність і ефективність виробництва білків, ферментів та інших сполук», – заявили в компанії.

Компанія Danone називає себе лідером у категорії ферментів і припускає, що має найбільшу бібліотеку ферментів у світі з 4000 ідентифікованих.

Метою проекту Biotech Open Platform є розширення продуктів і процесів, які вже перевірені в лабораторії, і до 2025 року встановлення початкової демонстраційної виробничої лінії, включаючи ферментатор і обладнання для очищення. У наступні роки буде встановлено додаткове обладнання, включаючи другу виробничу лінію.

DMC розробляє та виробляє хімічні речовини та інгредієнти за допомогою прецизійної ферментації. Кажуть, що його власна технологічна платформа Dynamic Metabolic Control робить ферментацію більш стандартизованою, надійною та передбачуваною.

Основна відмінність між прецизійною ферментацією і ферментацією полягає в тому, що мікроорганізми, які використовуються в прецизійному бродінні, призначені для створення конкретного кінцевого продукту.

Одним із застосувань прецизійної ферментації в харчових продуктах є виробництво хімозину, типу сичужного ферменту, який використовується для виготовлення сиру.

ІНФАГРО за матеріалом globaldata.com

Останні новини: