На Херсонщині окупанти намагаються запустити завод Danone

Так звана тимчасова окупаційна адміністрація в Херсоні намагається запустити роботу заводу, що належить групі компаній «Данон» у світі.

Про це повідомила компанія «Данон в Україні».

Ще в лютому 2022 року, щоб захистити своїх українських працівників, компанія закрила завод у Херсоні та надала підтримку в евакуації максимальній кількості своїх співробітників, які могли виїхати. Завод зазнав значних пошкоджень внаслідок бойових дій росії.

«Ми втратили контроль над заводом і не віримо, що так звана тимчасова окупаційна адміністрація зможе відновити там роботу, – зазначив операційний директор «Данон в Україні» Іван Ханас. – Якщо завод все-таки буде часткововведений в експлуатацію, компанія «Данон в Україні» не зможе нести відповідальність за якість і процеси, що там забезпечуватимуться, враховуючи відсутність більшої частини працівників заводу та пошкодження обладнання».

Керівництво компанії в Україні наголошує, що у цій складній ситуації «Данон» не зможе гарантувати дотримання суворих стандартів безпечності харчових продуктів, які будуть випущені на заводі в таких умовах. У компанії впевнені, що наразі завод непридатний до запуску операційної діяльності.

latifundist.com

Останні новини: