Керівник французької групи роботодавців виправдовує продовження роботи Auchan та Danone в росії

У вівторок керівник групи роботодавців Франції заявив, що такі компанії, як група Danone або група супермаркетів Auchan, залишаються працювати в росії, незважаючи на її вторгнення в Україну, оскільки вони несуть відповідальність перед своїм персоналом і населенням.

«Ми дотримуємося рекомендацій нашого уряду, який не вимагає від нас (компаній) закриття.  На нас лежить відповідальність допомогти прогодувати російського споживача, а як на роботодавцях, відповідальність за оплату праці персоналу», — сказав Жоффруа Ру де Безьє телебаченню BFM, коли його запитали про Danone та Auchan.

За його словами, загалом у французьких компаніях у росії працює близько 160 тисяч людей.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у понеділок, що санкційний тиск на росію необхідно посилити, і закликав до глобального бойкоту міжнародних компаній, які продовжують свою діяльність у росії.

Danone оголосила, що призупиняє інвестиції в росію після вторгнення країни в Україну, але продовжуватиме вести там свій бізнес з виробництва молочних продуктів і дитячого харчування.

Компанія Danone, яка генерує близько 6% своїх продажів у росії та Україні разом узятих, контролює російський молочний бренд «Простоквашино».  У ньому працює 1000 людей в Україні та 8000 в Росії.

У Ашан Рітейл працює 30 000 людей в росії та 6 000 в Україні.  Він приносить приблизно 10% доходу групи в росії, яка є її третім за величиною ринком після Франції та Іспанії.

У понеділок десяток активістів зеленої партії EELV провели акцію протесту перед штаб-квартирою Auchan у Круа на півночі Франції, щоб просити групу припинити діяльність у росії, повідомляють телебачення BFM та місцева газета La Voix du Nord.

ІНФАГРО за матеріалами reuters.com

Останні новини: