Європейська молочна рада – за реформи у сільськогосподарській системі та кліматичних стратегіях ЄС

Минулого тижня представники 12 європейських країн зібралися на генеральній асамблеї Європейської молочної ради (EMB) у Левені, Бельгія, щоб спільно обговорити ключові рішення щодо молочного сектору.

EMB заявив, що помилки, допущені в сільськогосподарському секторі ЄС, «стають все очевиднішими».

На асамблеї було заявлено, що виробництво молока вже знижується у країнах, які є важливими виробниками, оскільки протягом багатьох років витрати не окупаються, і це змушує молочних фермерів припиняти виробництво. На цьому фоні представники європейських виробників молока заявили, що стратегію розвитку необхідно змінювати, щоб гарантувати майбутнє галузі та молочних ферм.

EMB заявив, що до існуючого цінового тиску, породженого  існуючою експортно-імпортною стратегією, додається також тиск на доходи, обумовлений екологічними стратегіями, такими як Green Deal та «Farm to Fork».

Представники виробників молока, які були присутні на зустрічі, наголосили на необхідності вжиття заходів щодо захисту екології та клімату, але заявили, що вони мають бути продуманими.

Генеральна асамблея одноголосно прийшла до висновку, що рішення, які приймаються в молочному секторі, повинні створювати загальні рамкові умови, що гарантують ціну виробника, що покриває витрати.

Присутні представники молочних ферм наголосили, що необхідні інструменти, за допомогою яких можна тимчасово обмежувати виробництво під час кризи, а також політика, орієнтована на надійне фінансування забезпечення стабільності виробництва. Для сільськогосподарського сектору це означає, що всі виробничі витрати, включаючи витрати на забезпечення стабільності, мають покриватися, а не перекладатися на виробників.

Президент EMB Сієта ван Кеймпема сказала: «Стратегії сталого розвитку ЄС також мають адаптуватися під час їх здійснення. Ми, як і всі, хочемо кліматичної політики, тому що ми, фермери, першими відчуваємо вплив зміни клімату. Але заходи повинні бути такими, які ми можемо собі дозволити і вони мають бути дійсно ефективними для довкілля та клімату».

ІНФАГРО за матеріалами dairyreporter.com

Останні новини: