МХП і УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО підписали меморандум про співпрацю в сфері соцвідповідальності

Агроіндустріальний холдинг МХП, засновником якого є Юрій Косюк, підписав меморандум про співпрацю з агропромисловою компанією УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО в сфері корпоративної соціальної відповідальності.

Згідно з повідомленням Укрінформ, метою меморандуму є співпраця в сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності компаній, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

Відзначається, що меморандум підписали заступник голови правління МХП по корпоративно-соціальної відповідальності Ігор Лещенко та директор департаменту земельних питань і комунікацій «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» Яна Кавушевская.

Ігор Лещенко акцентував, що 11 вересня компанії проведуть спільний захід – екофесту на території Гайсинської ОТГ Вінницькій області.

«Ми об’єднаємо сусідні громади в команди і влаштуємо справжнє екосвято: ми відходимо від нудного збору сміття і проводимо плоггінги. Плоггінг – це поєднання екологічного та фітнес рухів, тобто ми і спортом займаємося (команди змагаються між собою), і робимо місце проживання чистіше. Буде і розважальна, і освітня складова, де ми розповімо, як правильно утилізувати, сортувати сміття, як жити так, щоб якомога менше нашкодити планеті. Це один з проектів, які ми реалізуємо в рамках партнерства з компанією «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО». І я впевнений, що їх буде безліч », – зазначив він.

Повідомляється також, що для досягнення цілей меморандуму, сторони в силу своїх можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проектів і програм, спрямованих на розвиток самодостатності громад, розвиток людського капіталу, громадського здоров’я, збереження і відновлення екології.

«Переконана, що партнерство з МХП буде плідним і якісним. Сподіваюся, до такої ініціативи приєднаються і інші соціально відповідальні бізнеси – великі і не дуже. Адже, об’єднавшись, ми зможемо реалізовувати ще більш значущі проекти, спрямовані на сталий розвиток – як наших громад, так і нашої країни в цілому », – підкреслила Яна Кавушевская.

latifundist.com

Останні новини: