У ЄАЕС змінюють вимоги до відновленого молока

Зміни до технічного регламенту Євразійського економічного союзу “Про безпечність молока і молочної продукції”, прийняті рішенням Ради Євразійської економічної комісії від 10 липня 2020 року №62, вступили в силу з 13 лютого.

Про це повідомили БЕЛТА в прес-службі Євразійської економічної комісії.

Зміни в техрегламент відносять відновлене молоко до готового молочного продукту, розфасованого в споживчу упаковку, визначають вимоги щодо його ідентифікації та показників його безпеки, а також відповідного маркування. “Це дозволить сумлінним виробникам випускати його в обіг як відновлене молоко, – підкреслили в ЄЕК. – До теперішнього часу виробники такого молока, розфасованого в споживчу упаковку, при підтвердженні його відповідності та маркування змушені були використовувати менш привабливе для споживачів найменування продукції “молочний напій” замість найменування “відновлене молоко”.

Відповідно до техрегламенту, “відновлене молоко” – молочний продукт, розфасований у споживчу тару, або сировина для виробництва продуктів переробки молока, крім питного, вироблені з концентрованих, згущених або сухих молочних продуктів і води.

belta.by

 

Останні новини: