Arla Foods купує сирний бізнес компанії Mondelēz International на Близькому Сході

Європейський молочний кооператив Arla Foods оголосив про придбання близькосхідного сирного бізнесу, що належить американському виробникові кондитерських виробів, продуктів харчування і напоїв Mondelēz International.

Йдеться про бізнес з виробництва плавлених сирів, що випускаються під брендом Kraft, який включає, зокрема, виробничий майданчик в Бахрейні потужністю 66 тис. тонн, побудований в 2008 році.

За словами представників Arla Foods, угода сприятиме розширенню присутності компанії в Північній Африці і на Близькому Сході (країнах MENA) – ключовому регіоні для стратегічного розвитку кооперативу і найбільшому його ринку за межами Європи.

Згідно з представленими даними, з 2010 року Arla Foods подвоїла продажі органічної продукції в країнах MENA. Зокрема, це стало можливим за рахунок просування сиру марки Puck, масла Lurpak, сухого і ультрапастеризованого молока брендів Dano і Arla. Компанія очікує, що продажів у країнах MENA в цьому році складуть 560 млн євро (близько $ 637 млн).

«Це придбання є дуже важливим в стратегічному відношенні, –прокоментував угоду генеральний директор Arla Педер Туборг. – У нас уже є сформований і перспективний бізнес в країнах MENA, ми добре знаємо про уподобання місцевих споживачів. Нові потужності дозволять нам розширити сирну категорію для подальшого розвитку компанії ».

До теперішнього часу велика частина продукції Arla Foods, яка реалізовується на Близькому Сході, виготовлялася в Європі, лише частина товарів вироблялася на місці, в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). На думку представників компанії, збільшення потужностей виробництва плавленого сиру створить міцний ланцюжок поставок, який сприятиме забезпеченню конкурентоспроможності Arla на місцевих ринках.

«Угода також дозволить швидше і ефективніше пропонувати нові комерційні рішення близькосхідним споживачам. Завод в Бахрейні стане відмінним майданчиком для переробки високоякісного фермерського молока з Європи », – зазначив виконавчий віце-президент міжнародного бізнесу Arla Foods Тім Ортінг Йоргенсен.

Фінансові деталі угоди не розголошуються обома сторонами. Очікується, що вона буде завершена в травні 2019 року

milknews.ru

Останні новини: