На Волині відкриють канадсько-американську ферму

Заступник директора з тваринництва ПОСП ім. Франка Дмитро Самсоненко повідомив, що у Горохівському районі Волинської області будується сучасна канадсько-американська ферма з відповідною технологією утримання корів.

Усі тварини на фермі утримуються безприв’язно, у вільнопровітрювальних приміщеннях. Про це йдеться на сайті Департаменту АПР Волинської ОДА.

Одне із найбільш гострих питань в аграрній галузі сьогодні — прийняття нових стандартів щодо якості молока.

Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко наголосив, що в державному та обласному бюджеті передбачені кошти на реалізацію програм підтримки тваринницької галузі та стимулювання підвищення якості молока в господарствах.

Перспектива розвитку агровиробництва — за фермерськими господарствами та великотоварним виробництвом, які здатні виготовляти продукцію високої якості. Господарствам необхідно ідентифікувати усе поголів’я ВРХ, оскільки дотації будуть надаватися лише на ідентифікованих тварин.Представник чеського дослідного господарства ТОВ «Шауманн Агрі» Ян Роусек зазначив, що з впровадження дотацій та ідентифікації сільськогосподарських тварин розпочалося реформування галузі тваринництва в Польщі та Чехії.

kurkul.com

Останні новини: