Швидке зростання ринку фільтраційного обладнання рухає ринок обладнання для виробництва напоїв

image

Звіт про стан ринку обладнання для виробництва напоїв був нещодавно опублікований консалтинговою компанією Market Data Forecast.

За даними звіту, ринок обладнання для виробництва напоїв у 2016 році оцінюється у USD15,68 млрд з прогнозом зростання до 2021 року на 6,03%, до USD21,01 млрд. Ринок сегментований за типами обладнання (пивоварне та фільтрувальне обладнання, обладнання для газопостачання, змішувачі, теплообмінники та інші), а також за видом напоїв: алкогольні, безалкогольні та молочні.

Дослідники відмічають, що споживачі стають все більш свідомо відноситися до свого здоров’я та вимагають здорових напоїв з низьким вмістом жиру, холестерину та цукру, а також з новими ароматами. Ці фактори впливають і на ринок обладнання для виробництва напоїв.

Помітно зростає попит на фільтрувальне обладнання, що використовується при виробництві молочних напоїв. Очікується, що найвищим у період до 2021 року буде CAGR (середньорічний темп зростання у складних відсотках) ринку саме фільтраційного обладнання.

Основними гравцями на ринку обладнання для виробництва напоїв є KHS GmbH, Tetra Pak International S.A., Pentair Plc., Bucher Industries AG, GEA Group AG, Krones AG, Alfa Laval AB, HRS Process Systems Ltd., SPX FLOW Inc. та Advanced Composite Industries.

marketdataforecast.com

 

Останні новини: