PepsiCo оголосила про нові призначення в керівництві компанії

image

Сильвіу Попович (Silviu Popovici), що займав пост президента PepsiCo в Росії, Україні та СНД з 2015 року, призначений на посаду президента компанії в Європі та країнах Субсахарської Африки (ESSA).

До своєї поточної ролі Сильвіу три роки очолював російський підрозділ PepsiCo. Ще раніше він займав ряд управлінських посад у компанії “Вімм-Білль-Данн”, а до цього працював у Східноєвропейському підрозділі Coca-Cola.

imageНовым президентом PepsiCo в Росії, Україні та СНД призначений Ніл Старрок (Neil Sturrock), який має 28-річний досвід роботи в компанії. За його плечами керування бізнесом на ринках в США, ОАЕ, Єгипту, Росії та України. У 1989 році він почав працювати в британському офісі PepsiCo фінансовим контролером, а з Росією вперше познайомився в 1993 році, коли зайняв посаду фінансового директора в Москві. В період з 1995 по 1998 роки Ніл Старрок керував бізнесом напоїв у Східній Росії. Пізніше Ніл зайняв посаду Генерального менеджера в Північній Каліфорнії, а також працював в Іспанії, ОАЕ та в Єгипті до 2008 року. З 2008 по 2015 рік він очолював PepsiCo в Україні. Останні півтора року Ніл відповідав за бізнес снеків, соків та напоїв в PepsiCo Russia.

Ці призначення вступають в дію 1 вересня 2017 року.

milknews.ru

Останні новини: