Новини

Мінагрополітики запропонувало перехідний період на європейські норми якості молока

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило проект наказу «Про затвердження вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів», який адаптує нормативну базу до вимог, встановлених в ЄС. Пропозиції приймаються протягом місяця.

Подробнее >>

Посол Білорусі: в Китаї до кінця 2019 року відкриється 100 білоруських магазинів

Як повідомляє посольство Білорусі в Китаї, мережа магазинів білоруської продукції під брендом Belarus commodity center створена китайською торговою компанією провінції Гуандун – Guangdong Xinjinlai Trade. Відкрився магазин у Гуйяні, він став вже другим в створюваної мережі.

Подробнее >>

Мінськ не виключає зниження планки інтеграційних домагань в ЄАЕС

Перший віце-прем’єр Білорусі Василь Матюшевський закликав країни-партнери по Євразійському економічному союзу (ЄАЕС) до чесного аналізу ситуації і не виключив, що “планка” інтеграційних домагань може бути знижена.

Подробнее >>

Частка молока для переробки від населення зменшилася вдвічі

За десять років українські переробники молока вдвічі змешили частку сировини від населення. Про це повідомив аналітик молочного ринку агентства Інфагро Максим Фастєєв на своїй сторінці у мережі Facebook.

Подробнее >>

Право продавати до ЄС молоко, яйця та м’ясо птиці отримали ще 150 підприємств

Право продавати до ЄС молоко, яйця та м’ясо птиці отримали ще 150 підприємств. Саме на стільки виробників поповнився перелік експортерів з жовтня 2017 року.

Подробнее >>

Україна: за перші півроку випуск масла не зріс, випуск спредів збільшився

Тенденція до зниження виробництва не викликала зростання цін на українському ринку вершкового масла. Перешкоджають цьому, в першу чергу, негативна світова кон’юнктура і прагнення білоруських продавців задешево продати товар на зовнішні ринки, куди вже поставляється український товар. – ІНФАГРО

Подробнее >>