Новини

Експорт сиру продовжує скорочуватися, імпорт зростає

Українські виробники сиру готуються на початку осені активізувати торгівлю. Одні компанії припиняють розпродаж за зниженими цінами, інші збільшують базові ціни. Зростає виробництво сиру, в тому числі і виробництво на склад. – ІНФАГРО

Подробнее >>

«Молочний альянс» не розвиватиме власне виробництво молока

Група компаній «Молочний альянс» не йтиме в нішу виробництва власного молока. Про це розповів голова наглядової ради групи компаній «Молочний альянс» Сергій Вовченко.

Подробнее >>

Китай нарощує вкладення в рослинні альтернативи м’яса і молока

Тільки за 2018 рік обсяг інвестицій в області рослинних закусок, безмолочних альтернатив і інноваційних продуктів на рослинній основі еквівалентний сумі всіх угод з 2009 по 2017 роки, пише The DairyNews з посиланням на Dairyreporter. Особливо розвивається категорія снеків, яка за прогнозами аналітиків буде рости на 20% в рік і досягне 444 млрд.  доларів до 2020…

Подробнее >>

Асоціація АССС розглядає наслідки можливого придбання канадською Saputo сирного бізнесу в Тасманії

Австралійська комісія з питань конкуренції та споживачів (ACCC) заявила, що має певні попередні побоювання щодо конкуренції у разі здійснення запропонованого канадською молочною компанією Saputo придбання сирного бізнесу тасманійського конкурента Lion Dairy & Drinks.

Подробнее >>

Ціновий індекс GDT знизився на 2,6%

Після зростання індексу GDT на 2,7% на торгах 16 липня, яке перервало низку знижень показника, що не переривалася з 21 травня, на аукціоні GDT 6 серпня ціновий індекс знову знизився, цього разу на 2,6%. Середня зважена ціна склала 3253 USD / MT FAS.

Подробнее >>