Новини

Виробництво казеїну буде вигідним до істотного зростання пропозиції

Серед сезонних молочних товарів казеїн в поточному році, схоже, буде найвигіднішим. Тому обсяги його виробництва, швидше за все, знову поб’ють рекорди останнього десятиріччя. – ІНФАГРО

Подробнее >>

Молочний Альянс у 2018 інвестує 148 млн грн у розвиток

Група компаній «Молочний Альянс» в 2018 році планує інвестувати в розвиток 148 млн грн — на 20% більше порівняно з минулим роком. Про це розповів Сергій Вовченко, голова наглядової ради «Молочного Альянсу».

Подробнее >>

Депутати хочуть замінити 20% ставку ПДВ на поставки молока і вершків на 0%

У парламенті пропонують замінити 20% ставку ПДВ на поставки молока і вершків на нульову. 18 квітня в Раді був зареєстрований відповідний законопроект №8282, який вносить зміни до Податкового кодексу. Авторами законопроекту стали 19 народних депутатів з різних фракцій.

Подробнее >>

20 квітня аграрні відомства Білорусі та РФ обговорять баланси поставок молочної продукції

В ході зустрічі Мінсільгоспу РФ і Мінсільгосппроду РБ в Москві, яка відбудеться 20 квітня, відомства планують обговорити баланси поставок молочної продукції, дорожні карти розвитку молочної галузі та ситуацію по м’ясу.

Подробнее >>

Україна вже використала піврічну квоту на експорт масла в ЄС

Станом на 17 квітня 2018 року Україна повністю використала шість квот на безмитний експорт в рамках вільної зони торгівлі з Євросоюзом. Про це повідомляє асоціація Український клуб аграрного бізнесу.

Подробнее >>