Статті

100-річчя боротьби з фальсифікацією масла пройшло тихо і непомітно

Ще у 1913 році Міністерством внутрішніх справ Російської імперії було видано книгу Семена Леонідовича Рашковича, директора Санітарно-технічного інституту, «Фальсифікація коров’ячого масла кокосовим жиром».

Подробнее >>

“Влада мені постійно не давала спокою.” Чому бельгієць хоче продати ферму на Львівщині

Засновник козиної ферми, на якій почали робити сир за оригінальними французькими рецептами – бельгієць Бернар Вілем – переконаний, що через корупцію сімейний бізнес в Україні приречений.

Подробнее >>

На вершковому маслі: як заробляють українські молокозаводи

Українці їдять все менше молочної продукції промислового виробництва. За 2017 рік цей показник скоротився на 6%, а частка молочної продукції в споживчому кошику впала до 41% – найнижчого показника за останні 6-7 років.

Подробнее >>

Молочний експеримент ТСН.Тижня: чи вдалося запровадити у школах “склянку молока на день”

У межах унікального проекту ТСН.Тиждень два місяці перевіряв вплив молока на дитячий організм. Аналізи засвідчили: кальцію в кістках дітей критично не вистачає.

Подробнее >>

Брат Ілона Маска запускає в школах США програму для “фермерів майбутнього”

Кімбал Маск – брат відомого винахідника і підприємця Ілона Маска – вирішив запустити в школах США спеціальну програму для “фермерів майбутнього”. Про це пише Business Insider.

Подробнее >>

Чи можуть від сиру наснитися кошмари?

BBC Future розмістило статтю Клаудії Гаммонд, де автор розглядає питання – чи є частка правди у міфах про вплив вживання сиру на сни.  ІНФАГРО пропонує переклад статті, зроблений українською службою BBC.

Подробнее >>