Статті

Прогнози OECD-FAO щодо споживання молочних продуктів

dairy-variety-150

У розвинених країнах спостерігається відновлення ентузіазму споживачів щодо споживання масла та молочного жиру замість продуктів, які виробляються з використанням замінників молочного жиру на основі рослинної олії.

Подробнее >>

Морозиво з присмаком азійської екзотики

image

Наприкінці 1944 року майор Хантер Райнберг, командувач 122 ескадри американського морського корпусу, захотів забезпечити своїх вояків морозивом, що було й не дивно, адже корпус розміщувався на Південно-Тихоокеанському острові Пелелью, вкритому джунглями.

Подробнее >>

Менше корів, менше молока. А молочної продукції?

dairy-milk-cows-150

Молочна статистика України останніх місяців не є сюрпризом для тих, хто працює в галузі. Переробні підприємства хвилюють нестача сировини і якість молока, яке надходить у переробку, але великого галасу навколо цього поки що немає – адже й внутрішні продажі, які знизилися у період кризи, загалом, не ростуть.

Подробнее >>

Як поводять себе люди коли справа стосується безпечності харчових продуктів

horeca-150

Нове дослідження, проведене командою дослідників у Великобританії під керівництвом Ліверпульського університету, відоме під назвою ENIGMA Project, показало, що рівень нехтування правилами під час приготуванні їжі у Великобританії підвищує ризик отримання харчових отруєнь.

Подробнее >>

Чому фермери вкладають гроші у власну переробку молока

milk-01-150

Портал Agravery опублікував статтю Ірини Глотової про те, чому виробники молока створюють власну переробку молока, які проблеми вирішують та скільки заробляють на локальних брендах.

Подробнее >>