Статті

Брат Ілона Маска запускає в школах США програму для “фермерів майбутнього”

Кімбал Маск – брат відомого винахідника і підприємця Ілона Маска – вирішив запустити в школах США спеціальну програму для “фермерів майбутнього”. Про це пише Business Insider.

Подробнее >>

Чи можуть від сиру наснитися кошмари?

BBC Future розмістило статтю Клаудії Гаммонд, де автор розглядає питання – чи є частка правди у міфах про вплив вживання сиру на сни.  ІНФАГРО пропонує переклад статті, зроблений українською службою BBC.

Подробнее >>

Як державний холдинг годує молочними продуктами весь Іран

Компанія Pegah Dairy (також відома як Iran Dairy Industries) першою познайомила Іран з пастеризованими молочними продуктами. Щорічно на заводи підприємства надходить 1,2 млн тонн молока. У день Pegah випускає 5 тис тонн переробленого молока.

Подробнее >>

Українські молочники виходять із кризи

Здається, українські молочники вже виходять із затяжної кризи, яку їм прийшлося пережити в 2014-2016 роках. Звичайно, невирішених проблем залишається ще досить багато, але порівнюючи поточну ситуацію з минулорічною, є певний привід для оптимізму. – ІНФАГРО

Подробнее >>

Прогнози OECD-FAO щодо споживання молочних продуктів

У розвинених країнах спостерігається відновлення ентузіазму споживачів щодо споживання масла та молочного жиру замість продуктів, які виробляються з використанням замінників молочного жиру на основі рослинної олії.

Подробнее >>

Морозиво з присмаком азійської екзотики

Наприкінці 1944 року майор Хантер Райнберг, командувач 122 ескадри американського морського корпусу, захотів забезпечити своїх вояків морозивом, що було й не дивно, адже корпус розміщувався на Південно-Тихоокеанському острові Пелелью, вкритому джунглями.

Подробнее >>