Статті

Мілленіали та великі бренди: хто кого?

Великі бренди, що працюють у харчовій індустрії, страждають від надмірного тиску з боку мілленіалів, які надають перевагу “автентичним” товарам, змушуючи виробників і продавців пристосовуватися до змін, пише Financial Times.

Подробнее >>

Протеїноманія: чи справді наш організм потребує стільки білків

Багато хто з нас свідомо обирає дієту, багату на білки, а крамниці радо пропонують продукти з високим білковим вмістом. Та скільки білків нам насправді потрібно? І чи допомагають вони позбутися зайвої ваги?

Подробнее >>

Як переробники та виробники з’ясовують стосунки

Наталія Гузенко, головний редактор Agravery, опублікувала статтю, де наведено погляди провідних фахівців – як переробників, так і виробників – на проблеми молочної галузі. ІНФАГРО наводить статтю повністю.

Подробнее >>

Які місця у світовому рейтингу всіх fmcg брендів займають молочні бренди

  Kantar Worldpanel випустила свій щорічний звіт “Глобальний рейтинг брендів, які найчастіше вибирають споживачі”. 32-сторінковий звіт охоплює дані про понад 18000 брендів всього світу.

Подробнее >>

Науковці про пальмову олію

Публікуємо переклад анотації свіжої статті італійських науковців педіатричної клініки відділення хірургічних та біомедичних досліджень університету міста Перуджа “Вживання пальмової олії в харчуванні дітей”, опублікованої у квітні цього року. – ІНФАГРО

Подробнее >>

Як у 2005 – 2017 роках в Україні змінювалося виробництво молочних продуктів та торгівля ними

За матеріалами агентства ІНФАГРО портал agropolit.com представив основні дані динаміки виробництва, споживання, продажу та імпорту молочних продуктів в Україні в 2005-2017 роках:

Подробнее >>

100-річчя боротьби з фальсифікацією масла пройшло тихо і непомітно

Ще у 1913 році Міністерством внутрішніх справ Російської імперії було видано книгу Семена Леонідовича Рашковича, директора Санітарно-технічного інституту, «Фальсифікація коров’ячого масла кокосовим жиром».

Подробнее >>

“Влада мені постійно не давала спокою.” Чому бельгієць хоче продати ферму на Львівщині

Засновник козиної ферми, на якій почали робити сир за оригінальними французькими рецептами – бельгієць Бернар Вілем – переконаний, що через корупцію сімейний бізнес в Україні приречений.

Подробнее >>