Статті

Як державний холдинг годує молочними продуктами весь Іран

Компанія Pegah Dairy (також відома як Iran Dairy Industries) першою познайомила Іран з пастеризованими молочними продуктами. Щорічно на заводи підприємства надходить 1,2 млн тонн молока. У день Pegah випускає 5 тис тонн переробленого молока.

Подробнее >>

Українські молочники виходять із кризи

Здається, українські молочники вже виходять із затяжної кризи, яку їм прийшлося пережити в 2014-2016 роках. Звичайно, невирішених проблем залишається ще досить багато, але порівнюючи поточну ситуацію з минулорічною, є певний привід для оптимізму. – ІНФАГРО

Подробнее >>

Прогнози OECD-FAO щодо споживання молочних продуктів

У розвинених країнах спостерігається відновлення ентузіазму споживачів щодо споживання масла та молочного жиру замість продуктів, які виробляються з використанням замінників молочного жиру на основі рослинної олії.

Подробнее >>

Морозиво з присмаком азійської екзотики

Наприкінці 1944 року майор Хантер Райнберг, командувач 122 ескадри американського морського корпусу, захотів забезпечити своїх вояків морозивом, що було й не дивно, адже корпус розміщувався на Південно-Тихоокеанському острові Пелелью, вкритому джунглями.

Подробнее >>

Менше корів, менше молока. А молочної продукції?

Молочна статистика України останніх місяців не є сюрпризом для тих, хто працює в галузі. Переробні підприємства хвилюють нестача сировини і якість молока, яке надходить у переробку, але великого галасу навколо цього поки що немає – адже й внутрішні продажі, які знизилися у період кризи, загалом, не ростуть.

Подробнее >>