Статті

Чому фермери вкладають гроші у власну переробку молока

milk-01-150

Портал Agravery опублікував статтю Ірини Глотової про те, чому виробники молока створюють власну переробку молока, які проблеми вирішують та скільки заробляють на локальних брендах.

Подробнее >>

Ірак – основний напрямок експорту іранського молока

iran_dairy-150

Стислий огляд молочного експорту Ірану було опубліковано в кінці квітня на сайті minime insights, що публікує огляди ринку товарів щоденного попиту (fmcg). Надаємо переклад огляду для тих українських експортерів молочних продуктів, кого цікавить ринок Іраку, який є основним експортним напрямком іранського молока.

Подробнее >>

Створення ринків в часи кризи: українські фермери приєднуються до світу

cows-ukr_150

Хайнц Штрубенхофф, IFC, керівник напрямку світових практик з торгівлі та конкуренції в Україні, Білорусі та Молдові, опублікував статтю, де розглядає зміни в можливостях експорту української продукції сільського господарства та харчових продуктів протягом останніх 6 років. Надаємо переклад статті.

Подробнее >>

Якою хочуть бачити держпідтримку молочного тваринництва виробники молока в РФ

milk-03-150

Російський портал abireg.ru публікує інтерв’ю з паном Олександром Чіл-Акоповим, одним із лідерів АПК Липецької області – ДК «Агробізнес», створеного в 2004 році на базі СГВК «Дружба» Добринського району. 

Подробнее >>

Російські експерти дискутують про небезпеку імпортозаміщення

importozam-russia-150

Концепція імпортозаміщення в Росії практично не спрацювала. До таких висновків прийшли учасники диспуту, організованого Асоціацією незалежних центрів економічного аналізу. Виграли в основному лише фармацевтика і сільськогосподарські виробники.

Подробнее >>

Як збираються гармонізувати відносини ірландські молочні фермери, переробники та ритейл

image

Президент Ірландської фермерської асоціації (IFA) Джо Хілі попередив, що того молока, яке виробляється протягом зимових місяців, незабаром може не вистачити, щоб задовольнити попит.

Подробнее >>