Ринок масла і спредів – у новому звіті Інфагро

Аналітичне агентство Інфагро випустило новий звіт по ринку масла і спредів, який корисний операторам ринку, які займаються виробництвом або продажем цього продукту. – ІНФАГРО

Останнім часом ситуація на ринку вершкового масла і спредів кардинально змінилася. Україна знову увійшла в групу найбільших світових постачальників вершкового масла. Це стало можливим завдяки появі надлишку сировини, який з’явився в результаті російського ембарго, і який було перенаправлено на випуск альтернативних молокопродуктів, в першу чергу масла. З’явилися і величезні надлишки товару для зовнішньої торгівлі.

Експорт зростав в тому числі і за рахунок відчутного скорочення споживання масла в країні. Раніше, якщо в Україні знижувалося споживання масла, то збільшувалися продажі спредів. В останні роки попит на спреди знизився і на внутрішньому ринку, і з боку країн-імпортерів. В результаті випуск цього товару за сім років скоротився в два рази.

Аналітики Інфагро вважають, що після суттєвого обвалу, в найближчі роки на ринку спредів відбудеться певна стабілізація, а от зростання виробництва вершкового масла, швидше за все, припиниться. Експорт масла буде знижуватися, можливе навіть відновлення імпорту.

Детальніше зі змістом звіту можна ознайомитися тут.

ІНФАГРО

Останні новини: