Rabobank не поділяє оптимізму Fonterra щодо ситуації на молочному ринку в цьому сезоні

Rabobank стверджує, що не поділяє оптимізму Fonterra стосовно ситуації на світовому молочному ринку в цьому сезоні.

Банк прогнозує, що ціна фермерського молока становитиме 6,80 доларів США за кілограм твердої речовини, а не 7,00 доларів США, як обіцяє Fonterra.

Емма Хіггінс, молочний аналітик Rabobank, вважає, що причиною різниці у 20 центів ситуація, що склалася в Китаї, де місцеве виробництво молока зростає.

За словами Хіггінс, хоча ослаблення новозеландського долара було корисним, Rabobank прогнозує ослаблення ринку у другій половині сезону 2018-19, тому що зростання місцевого виробництва молока в Китаї, ймовірно, зменшить імпорт молочних продуктів, що вплине на ринок сухого незбираного молока у Новій Зеландії.

“Нова Зеландія приділяє багато уваги торгівлі з Китаєм. Це наш найбільший торговий партнер у торгівлі молочними продуктами. Цей ринок дійсно підтримав нас у період зниження цін, яке ми мали в цьому календарному році; це партнерство також допомогло нам відновитися після спаду молочного ринку пару сезонів тому.”

“Також, в Китаї в останні пару років були жаркі літа, і це зменшило місцеве виробництво приблизно на 6%. Але, якщо в поточному сезоні ситуація покращиться, можна очікувати, що виробництво молока зросте, що, у свою чергу, зменшить потребу Китаю в імпорті з таких країн, як Нова Зеландія».

ІНФАГРО за матеріалом ruralnewsgroup.co.nz

Останні новини: