Польща націлена на продаж молочних продуктів в Китай

Польська Молочна Палата (Polska Izba Mleka) прагне розширити польський експорт до Китаю через програму Milk Treasures.

Програма є продовженням трирічної інформаційної програми TradeMilk, яка фінансувалася протягом 2014-2017 років за рахунок коштів ЄС, спрямованих на просування молочних продуктів ЄС.

Китай – найбільший у світі ринок харчових продуктів та напоїв, один з найбільш перспективних ринків для європейського експорту молочних продуктів. У 2017 році Китай також був одним із найбільших імпортерів молочних продуктів у світі, за даними GTA, зокрема з імпорту масла, СЗМ та СНМ.

Китай є одним із найбільших імпортерів польських молочних продуктів поза межами ЄС, головним експортним продуктом є сироватка.

Просування товарів

Програмою Milk Treasures передбачено просування окремих польських молочних продуктів, в основному ароматизованого молока, сухого молока, йогуртів та сирів.

Основна мета програми – покращити обізнаність китайських партнерів щодо польської продукції та стимулювати бажання придбати їх шляхом встановлення зв’язків з потенційними діловими партнерами та посилити розповсюдження інформації про те, як виробляються молочні продукти в Польщі.

Просування польських молочних продуктів у Китаї здійснюватиметься шляхом участі у виставках та інших заходах, ділових місіях та прямих ділових зустрічах, а також збільшити подачу інформації про польські продукти в пресі та в Інтернеті.

Польська Молочна Палата також надає допомогу польським компаніям, які бажають експортувати свої молочні продукти в Китай.

Нещодавно в Варшаві було оголошено про початок навчальної програми, що складається з двох частин: інформування про китайські закони про безпеку харчових продуктів, а також про стан молочного ринку Китаю.

ІНФАГРО по матеріалу Jim Cornall у dairyreporter.com

Останні новини: