Ринок сухого молока 2015

image

На світовому ринку сухого молока Україна протягом багатьох років вважалася одним з основних гравців і входила в десятку провідних світових експортерів. Але за останні роки ситуація змінилася, випуск сухого молока в країні стрімко падав, експорт зменшився в рази. На світових ринках Україна вже почали забувати як великого постачальника даного товару.

Торгові, і не тільки, війни Росії вже в минулому році в корені змінили ситуацію на українському ринку сухого молока. Втративши можливість поставляти в РФ сир, переробники як і десять років тому, знову змушені масово переорієнтуватися на випуск сухого молока. Таким чином, вже в 2015 році передбачалося рекордне, з 2008 року, збільшення випуску цього товару. А його експорт за прогнозами повинен був вирости у порівнянні з 2013 роком майже в чотири рази, приблизно до 50 тис.т. Загалом, Україна знову займе гідне місце в рейтингу світових країн-експортерів сухого молока. Нарощувати продажі після тривалого періоду застою буде складно. Необхідно реанімувати і виробництво, і торговельні зв’язки. І найголовніше – потрібно працювати над поліпшенням якості товару.

У нинішніх дуже непростих умовах на ринку сухого молока утримаються тільки найсильніші гравці, які здатні швидко і ефективно реагувати на зміну ринкової кон’юнктури. А для цього необхідно розуміти всі складові ринку, починаючи від сировинних можливостей всередині країни і закінчуючи глобальними прогнозами розвитку світового ринку сухого молока.
Пропоноване дослідження допоможе прийняти правильні рішення.

Основна тематика, освітлювана в звіті:
• Виробництво
• Споживання
• Внутрішня і зовнішня торгівля
• Цінові тенденції
• Особливості світового ринку
• Особливості ринку країн Митного Союзу
• Висновки та рекомендації

Дана робота містить 81 рисунок (діаграми, графіки), 19 таблиць і детальний аналіз наведеної в них інформації, а також прогнози подальшого розвитку ринку сухого молока.

Об’єм 83 сторінки
Ціна договірна

Звертатися:
тел: +380 44 258
e-mail: vvd@infagro.com.ua

Останні новини: