Ринок сиру 2012

Український ринок сиру за останні роки суттєво змінився. Крім циклічності в обсягах виробництва товару, абсолютно іншим став асортимент продукції, що випускається, стрімко зростала частка сирних продуктів. В галузі відбувався процес консолідації провідних гравців ринку. Виробники, як і раніше, залишалися дуже залежними від експорту товару. Тому обмеження Росспоживнагляду (лютий-квітень 2012) і Россільгоспнагляду (2006), відчутно вплинули на сироварний бізнес в Україні.
Проте, незважаючи на поточні проблеми, більшість компаній продовжували вважати  сироробний напрямок найперспективнішим. Сировари сподівалися на істотне збільшення внутрішнього споживання сирів, на скасування торговельних обмежень Росією у найближчому майбутньому і на поступове збільшення експорту товару з України.

Аналітичний звіт “Ринок сиру 2012” висвітлює основні теми, цікаві для тих, хто працює у галузі виробництва сиру: обсяги виробництва, споживання, особливості торгівлі, експорту та імпорту товару, особливості інших ринків, зокрема країн СНД.

Звіт містить висновки та рекомендації.

В представленій роботі 145 малюнків (діаграми, графіки, карти), 35 таблиць і детальний аналіз наведеної в них інформації.

Об’єм:      170 стор.

Завантажити зміст pdf_download

Останні новини: