Новини

Україна може бути особливо важливим постачальником харчових продуктів для Великої Британії

Щоб скористатися Brexit, Великобританія повинна надати пріоритет переговорам про ЗВТ з Україною для зняття  тарифних бар’єрів на експорт продовольства до Великобританії.

Подробнее

Висоцький розповів, як планується розподілити гроші на держпідтримку

Про чергову зустріч з профільними асоціаціями, на якій було анонсовано напрацьовані напрями державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік, розповів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

Подробнее

Білорусь: У Брестській області побудують не менше 20 молочнотоварних ферм

У Брестській області в цьому році планується побудувати не менше 20 молочнотоварних ферм, повідомив кореспонденту БЕЛТА перший заступник голови комітету з сільського господарства та продовольства РБ Сергій Буткевич.

Подробнее

Статті

Молочні фермери Канади про проблеми, які створюють торговельні угоди для молочної промисловості

П’єр Лампрон, президент компанії Dairy Farmers of Canada (DFC) вважає, що Канаді необхідно звернути увагу на деталі нової торгової угоди зі США і Мексикою та її вплив на канадську молочну промисловість.

Подробнее

Нова Зеландія: рекордно більше молока з меншою кількістю корів

Останні дані статистики молочної галузі Нової Зеландії, опубліковані DairyNZ та Корпорацією з покращення тваринництва (LIC), показують, що орієнтація фермерів на продуктивність та ефективність окупається при збільшенні виробництва молока, незважаючи на стабілізацію чисельності корів.

Подробнее