Новини

Україна хоче до 2025 року наростити поголів’я молочних корів майже до 3 мільйонів

Україна в найближчі 7 років планує збільшити поголів’я молочних корів до 2,76 мільйона голів, повідомляє прес-служба Національної академії аграрних наук (НААН) з посиланням на президента академії Ярослава Гадзало.

Подробнее

Канада сприятиме розвитку молочних ферм та кооперативів на Львівщині

Львівська обладміністрація та посольство Канади підписали меморандум про взаєморозуміння щодо сприяння створенню кооперативної молокопереробки та реалізації спільних завдань у галузі молочного скотарства, повідомляє департамент агропромислового розвитку обладміністрації.

Подробнее

Експорт сирних продуктів буде скорочуватися

В українських сироварів, особливо тих, у кого в асортименті виробництва багато сирних продуктів, є привід для хвилювання. Схеми експорту сирного продукту руйнуються, а продавати за новими стає невигідно через дуже низьку ціну. Тому виробництво товару доводиться скорочувати, а надлишки молока перенаправляти на низькорентабельну сушку. – ІНФАГРО

Подробнее

Українські виробники свіжої молочної продукції нарощують експортні поставки на нові ринки

У травні українські виробники продукції з незбираного молока збільшили продажі і при цьому зберегли високі ціни. Деякі, користуючись зростанням попиту, навіть примудрилися ціни підвищити. – ІНФАГРО

Подробнее

В РФ занепокоєні якістю сирів

За словами Дмитрія Матвєєва, генерального директора ДК “Кабош”, споживач сьогодні розчарований якістю сирів на російській полиці. Таку думку представив експерт в ході IV Міжнародного сирного форуму на X Молочної Олімпіаді.

Подробнее

Білорусь наближається до фінального етапу вступу до СОТ

Білорусь наближається до фінального етапу вступу до Світової організації торгівлі (СОТ), повідомив начальник головного управління зовнішньоекономічної діяльності Міністерства сільського господарства і продовольства країни Олексій Богданов.

Подробнее

Статті

Які місця у світовому рейтингу всіх fmcg брендів займають молочні бренди

  Kantar Worldpanel випустила свій щорічний звіт “Глобальний рейтинг брендів, які найчастіше вибирають споживачі”. 32-сторінковий звіт охоплює дані про понад 18000 брендів всього світу.

Подробнее

Науковці про пальмову олію

Публікуємо переклад анотації свіжої статті італійських науковців педіатричної клініки відділення хірургічних та біомедичних досліджень університету міста Перуджа “Вживання пальмової олії в харчуванні дітей”, опублікованої у квітні цього року. – ІНФАГРО

Подробнее