Новини

Естонія експортує 25% від загального виробництва молока

Генеральний директор Trigon Dairy Farming Estonia Маргус Мульд розповів про можливості розвитку молочної галузі Естонії і зростання молочного експорту на Молочному саміті в ході виставки EuroTier.

Подробнее

Arla Finland використовує блокчейн технологію для демонстрації шляху молока до споживачів

Arla Finland – перший виробник молочних продуктів у світі, який зробив свій виробничий ланцюжок від ферми до молочної полиці відкритим для громадськості за допомогою технології блокчейну.

Подробнее

Понад 7 тисяч упаковок фальсифікованого масла вилучено з продажу

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області розглянуло звернення від споживача, який в магазині придбав масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,8%.

Подробнее

Статті

Європейські стандарти якості молока від Мінагропроду: на українців чекає підвищення цін

Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснило ще одну спробу привести вітчизняні стандарти якості молока до європейських, як це передбачено угодою про асоціацію з ЄС.

Подробнее

Клуб Сиру і КОМО: сирний бізнес за новою стратегією

Український ринок сиру за останніх чотири роки зазнав значних змін. З початком санкцій  українські сировари, які роками орієнтувалися на російський ринок та відправляли туди  більш ніж 80% виробленої продукції, були змушені шукати нові можливості збуту.

Подробнее

Надлишок молока створює проблеми у молочній промисловості

За останні чотири роки випуск молока в Індії зростав більш ніж на 6% щороку. Цей факт, у поєднанні зі зниженням світових цін на сухе знежирене молоко, є викликом для аграрної галузі країни.

Подробнее