Новини

Нова культура Chr. Hansen зменшує кількість цукру, який додається в кисломолочні продукти

Компанія Chr. Hansen випустила інгредієнт Sweety Y-1, який, як стверджується, є першою культурою в світі, що дозволяє виробникам молочної продукції створювати натурально більш солодкі продукти при одночасному зниженні кількості цукру, що додається.

Подробнее

“Березовський сироробний комбінат” офіційно приєднано до ВАТ “Савушкін продукт”

14 травня ВАТ «Березовський сироробний комбінат» провело позачергові загальні збори акціонерів. Були розглянуті питання про реорганізацію підприємства і приєднання ВАТ «Березовський сироробний комбінат» до відкритого акціонерного товариства «Савушкін продукт».

Подробнее

Білорусь недопоставила в Росію більше 160 тис. т молочних продуктів

Начальник головного управління зовнішньоекономічної діяльності Мінсільгосппроду Олексій Богданов назвав таку цифру, зазначивши, що стільки Білорусь недобрала в поставках в порівнянні з узгодженими балансами через обмеження Россільгоспнагляду.

Подробнее

Намітилася тенденція зростання зовнішнього попиту на українське масло

До кінця квітня намітилася тенденція до збільшення зовнішнього попиту на українське масло. Але проявляється це лише в точковому збільшенні цін деякими трейдерами. – ІНФАГРО

Подробнее

Земля у 2019 році продаватися не буде, – Трофімцева

Урядовий законопроект про відкриття ринку землі знаходиться в «сирому» вигляді. Про це на зустрічі в Європейській Бізнес Асоціації з представниками аграрного сектора заявила в.о. міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева.

Подробнее

Статті

Світове зростання виробництва молока продовжиться, але меншими темпами

У першому кварталі 2019 року виробництво та експорт молочної продукції в США скоротилися в порівнянні з першим кварталом 2018 року, особливо в штатах Середнього Заходу.

Подробнее

Тренд зниження ціни на масло означає, що ціна приходить до нової норми

Асоціація постачальників молока Ірландії (ICMSA) назвала позиціонування вершкового масла як «здорового продукту» однією з причин непередбачуваності його нинішньої ціни на світових ринках.

Подробнее