Новини

Еммануель Фабер піде з посади гендиректора Danone

Після засідання 1 березня, рада директорів Danone розглянула питання про корпоративне управління компанією і за пропозицією гендиректора компанії Еммануеля Фабера прийняла рішення про поділ функцій голови ради директорів і генерального директора в найближчому майбутньому.

Подробнее

В Україні вирішили боротися з неконтрольованим імпортом молочних продуктів

Представники національної молочної галузі ініціювали розслідування неконтрольованого імпорту молочних продуктів в Україну, який у 2020 році досяг критичної точки.

Подробнее

Закон про непотрібне для молочного ринку зниження ставки ПДВ набрав чинності

Закон про зниження ставки ПДВ був підписаний в кінці лютого, що означає новий рівень цього податку (14%) при зборі молока сільськогосподарських підприємств з 1 березня.  – ІНФАГРО

Подробнее

Danone купує американського виробника рослинних аналогів Earth Island

Danone планує придбати компанію Earth Island – американського виробника рослинних аналогів молочної продукції під брендом Follow Your Heart – в рамках політики зміцнення і розвитку «немолочного» бізнесу.

Подробнее

Статті

Mintel: полегшення доступності корисної їжі для всіх – тренд споживання 2021 року

Аналітики Mintel відзначають, що головними драйверами, що визначатимуть розвиток на споживчому ринку в 2021 році будуть благополуччя, цінність і ідентичність, які виробники повинні враховувати в роботі зі споживачами, пише The DairyNews.

Подробнее