Новини

Експорт європейських молочних продуктів значно зросте після введення в дію Угоди про економічне партнерство ЄС – Японія

Молочна промисловість ЄС може отримати значні переваги від підписання Угоди про економічне партнерство між ЄС і Японією – експорт може зрости на 215%.

Подробнее

Українська сироватка користується попитом на світовому ринку

Тренди світового ринку сухої сироватки розвиваються на користь українських експортерів. Ціни в ЄС залишаються високими, в США харчової товар коштує близько 710 USD / т, Китай збільшив ввізне мито на американську сироватку на 25%. – ІНФАГРО

Подробнее

Перевірка Держпродспоживслужби підтвердила факт виробництва фальсифікованого масла

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела розслідування фактів, оприлюднених в ЗМІ, щодо діяльності молокопереробних підприємств (цехів) у Полтавській та Івано-Франківській областях та виробництва ними масла солодковершкового.

Подробнее

Статті

Мілленіали та великі бренди: хто кого?

Великі бренди, що працюють у харчовій індустрії, страждають від надмірного тиску з боку мілленіалів, які надають перевагу “автентичним” товарам, змушуючи виробників і продавців пристосовуватися до змін, пише Financial Times.

Подробнее

Протеїноманія: чи справді наш організм потребує стільки білків

Багато хто з нас свідомо обирає дієту, багату на білки, а крамниці радо пропонують продукти з високим білковим вмістом. Та скільки білків нам насправді потрібно? І чи допомагають вони позбутися зайвої ваги?

Подробнее