Новини

Олексій Богданов: залишків сухого молока в Білорусі немає

За словами начальника головного управління ЗЕД Мінсільгосппроду РБ Олексія Богданова, виробництво молока в Білорусі зберігає позитивну динаміку. Про це він повідомив в коментарі The DairyNews.

Подробнее

Європейська молочна асоціація занепокоєна можливими наслідками Brexit для молочної галузі

З огляду на те, що у найближчі 10 днів Brexit навряд чи відбудеться, Європейська молочна асоціація (EDA) висловила свої міркування стосовно наслідків цього для молочної промисловості ЄС.

Подробнее

Fonterra планує скоротити свій борг на 800 млн доларів до кінця фінансового року

У своєму нещодавньому повідомленні у Twitter новопризначений генеральний директор Fonterra – Майлз Х’юрел підтвердив, що “скорочення боргу Фонтерри на $800 млн. новозеландських доларів є головним пріоритетом” у його новій ролі.

Подробнее

Статті

Молочний гігант Fonterra інвестує в компанію, що займається біотехнологіями

Найбільша новозеландська компанія придбала міноритарну частку в американській компанії Motif Ingredients, яка займається розробкою біоінженерних тваринних білків і харчових інгредієнтів та їх комерціалізацією.

Подробнее

Виклики, що стоять перед молочною промисловістю Німеччини

Дослідники з університету Георга-Августа в Гьоттінгені, де постійно відслідковують розвиток німецької молочної промисловості, проаналізували результати 2018 року і представили свої прогнози на 2019 рік.

Подробнее